Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Projděte spolu s hlavním hrdinou nástrahy různých životních situací a sledujte, jak si povede s jeho 5 statečnými. Tipujte vítěze a sami vyhrajte! Soutěžte o zájezd na Wall Street!

Podívat se do New Yorku a ještě tam navštívit nejznámější burzu na světě? Právě tohle vám nabízí naše investiční hra, která bude vyhodnocena na konci letošního kalendářního roku.

5 statečných po boku Petra Hilara aneb Průvodci nástrahami životních situací

Hlavním hrdinou celoročního klání je Petr Hilar. Podobně jako Pedro Hilario i on má k ruce své statečné, kteří mu pomáhají ochránit peníze a volit vhodnou investiční strategii. Našich 5 statečných soutěží mezi sebou, kdo poradí nejlépe!

Přečtěte si o pravidlech soutěže.

Tipujte nejstatečnějšího a vyhrajte zájezd do New Yorku!

Všichni, kteří se zapojí do soutěže a natipují toho správného statečného - vítěze a výši jeho portfolia, budou zahrnuti do slosování o zájezd do New Yorku s možností návštěvy nejznámější burzu světa!

V rámci představení různých životních situací máte možnost měsíc co měsíc sledovat doporučení každého ze statečných na investice do Hilarova portfolia z vybraných cenných papírů. Našich 5 statečných jsou lidé různého věku, různé profese, podobně jako vy.

Seznamte se s našimi soutěžící a přočtěte si představení 5 statečných!

Sledujte rady 5 statečných

Každý měsíc vám přineseme tipy soutěžících a aktuální stav jednotlivých portfolií.

Sledujte u nás na webu sekci Životní situace a dozvíte se víc!

Soutěž připravujeme ve spolupráci s časopisem Osobní finance.

Soutěžte a tipujte!

Radek
41 let
Generální ředitel a.s

Zdeněk
39 let
Spolumajitel firmy

Štěpán
18 let
Student

Zdeňka
26 let
Profesorka

Radovan
40 let
Starosta města

Registrace soutěžícíhoJméno a příjmení:
Telefon:
Email:
Tipovaná hodnota portfolia na konci soutěže, tj. 15.11.2008
(můžete změnit do 14.8.2008)

Souhlas s pravidly

  Souhlasím s pravidly soutěže


Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!