Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Vážení návštěvníci,

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu a tak věříme, že si na nich najdete své oblíbené rubriky, zachováte jim přízeň i do budoucna a svými podněty obohatíte nejen je, ale i ostatní zájemce o tuto problematiku.

Projekt "Čisté investice"

Myslíme si, že podpora transparentního investování i přímo ze strany drobných investorů je v současné době vysoce aktuální. V poslední době sledujeme s určitým znepokojením snahu dozorových orgánů o další zvýšenou regulaci investičního zprostředkování daleko nad rámec ostatních finančních produktů, což tuto distribuci může postavit daleko na periferii zájmu finančních poradců a zprostředkovatelů.

Mediální pokusy některých makléřských sítí i pojišťoven o vytvoření jakéhosi obrazu přívětivých a "zase ne tak úplně nevýhodných" rezervotvorných pojistek pro blaho klienta a jeho zabezpečení na stáří je dalším faktorem, kterému je třeba čelit. I proto jsme se rozhodli svůj projekt bližší spolupráce našich dvou webů více vyhranit a nazvat jej jednoduše a výstižně "Čisté investice".

Naše webové portály

Ano, projekt Čisté investice je funkční spojení dvou samostatných webů Fondmarket.cz a iFondy.cz. Oba portály mají společný znak - už dávno neposkytují pouze informace o podílových fondech, ale o investování jako takovém. Fondmarket.cz jako zpravodajská platforma přináší aktuální novinky z investičního světa, ankety, analýzy, komentáře, rozhovory i seriály. Portál iFondy.cz pak kompletuje informace o podílových fondech širokou databází s možností vybírat k investicím mezi stovkami registrovaných fondů.

Fondmarket.cz

Server Fondmarket.cz má nové motto "Naučíme vás investovat od základů", které vyjadřuje hlavní myšlenku tvůrců webu - nabídnout kompletní příručku jak investovat, provést i absolutního laika názornými ukázkami a popisem toho, co to investice je a jaká přináší rizika. Má jednoznačný cíl ukázat teoreticky různé možnosti a způsoby investování v přehledné a jasné formě. Své místo na novém Fondmarketu budou mít nejen sekce o podílových fondech, ale také např. o investičních certifikátech, vedle seriózních odborných článků bude prostor i pro odlehčenější pohled na vážná témata.

iFondy.cz

iFondy.cz oblečené také v novém hávu zachovávají všechny dosavadní funkce - vedle sdílení detailních dat o investičních společnostech a jejich fondech (s možností detailních statistik fondů, porovnání fondů, atp.) zůstane hlavním magnetem návštěvníků jistě možnost sledování vývoje různých fondů online, což umožňuje aplikace Moje portfolio.

Nově bude v blízké budoucnosti k dispozici kromě free verze také placená podoba pro ty uživatele, kteří budou chtít využít jednak nadstandardního množství funkcí a jednak benefitů ve formě snížených poplatků či zvýhodněných předplatných odborných časopisů a mnoho dalšího. Tuto komunitu bychom chtěli zvýhodnit klubovými kartami a postavit z nich náš Klub investorů. V rubrice "Semináře" pak budou zveřejňovány i pozvánky na akce tohoto klubu.

 

Napište nám proto, o čem si chcete přečíst, co tady chybí. Nebo nám popište svou zkušenost s investováním, s finančním či bankovním poradcem. Třeba jen pro poučení jiných. Pokud chcete propagovat zajímavý seminář či nějaký investiční klub, pošlete nám bližší informace. Komunikujte s námi na redakce@fondmarket.cz.

Dovolte nám poděkovat na závěr i našim obchodním partnerům, kteří se k myšlence propagace čistých investic hlásí.

Jestliže nás chcete kontaktovat, můžete nás napsat i prostřednictvím níže uvedeného formuláře!

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!