Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Jaké jsou výhody registrace?

Každé dva týdny zasíláme registrovaným čtenářům přehled aktuálních zpráv nejen ze světa kapitálových trhů, rozhovory se zajímavými lidmi z investiční branže, ankety profesionálů a spoustu dalších pravidelně aktualizovaných rubrik. Budeme vás informovat také o námi připravovaných soutěžích a akcích, které připravujeme s našimi partnery.

Každých 14 dnů získáte nejnovější informace pro vás.

V případě významného rozšíření služeb portálu Fondmarket.cz redakce bude všechny registrované uživatele obesílat krátkým sdělením.

Jak se mám zeregistrovat?

Proces registrace je velmi jednoduchý, na úvodní stránce webu vyplňte pouze svou emailovou adresu, do které si přejete zasílat náš Newsletter.

Do této schránky vám bude doručen aktivační email s potvrzovacím odkazem na Fondmarket.cz.

Co to je potvrzující zpráva?

Po zadání své emailové adresy vám bude zaslán potvrzující email obsahující speciální aktivační odkaz. Klikem na tento odkaz provedete aktivaci, tj. dokončení procesu registrace uživatele na portálu Fondmarket.cz.

Zpracování vložených dat uživatelů probíhá výlučně v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů v platném znění. Vložené údaje jsou použity při přihlašování uživatele, pro komunikaci s uživatelem. Žádné poskytnuté osobní údaje nejsou bez výslovného souhlasu uživatele zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených zákonem.

Jak je zajištěno, že někdo cizí nezneužije moji emailovou adresu?

K zamezení zneužití, tj. registraci bez vědomí majitele emailové adresy, je určen právě aktivační email s verifikačním odkazem. Potvrzující email je odeslán na emailovou adresu zadanou při registraci. Vlastní aktivaci tak může provést jedině osoba, která má přístup k elektronické poště zaslané do zadané emailové schránky.

Je možné ukončit zasílání emailových novinek?

Ano, samozřejmě. Odhlašovací odkaz je součásti každých novinek zasílaných z portálu Fondmarket.cz. Odkaz je umístěn vždy v patičce zprávy.

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!