Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Termín: od 31. 03. 2008 do 31. 03. 2008
Místo: Praha, budova ČS, Budějovická 1912, kinosál
Čas: 17:00 - 20:00, Pořadatel: BrokerJet
Začínající i pokročilí investoři

"Technická analýza využívá analýz minulého vývoje kurzu, objemu, obchodu a minulých trendů k předpovědi kurzu jednotlivých akcií." Příliš obecné? Zajímá Vás víc? brokerjet Vám společně s majitelem internetového portálu www.traders.cz, Ing. Richardem Kozou, přináší čtyřhodinový seminář zaměřený výhradně na praktickou stránku Technické analýzy pod názvem "Technická analýza - popis a praktické využití". Navštivte jedinečnou akci svého druhu v Praze! Kromě základních údajů se dozvíte veškeré informace spojené s technickou analýzou včetne metod, trendů, zkoumání grafu, klíčových principů, atd. Máte otázky, které Vám doposud nebyly zodpovězeny? Pak si je připravte. Velký postor bude ponechán nejen praktickým ukázkám, ale také Vašim dotazům!

 

Ing. Richard Koza - majitel internetového portálu www.traders.cz a zakladatel poradenské firmy ATWEL International, s.r.o.

V burzovním světě se pohybuje již od roku 2000. Specializuje se na obchodování v krátkodobém či střednědobém horizontu na základě využití technické analýzy. Podrobně analyzuje a obchoduje americké akciové trhy, vybrané deriváty (futures) a měnové páry (Forex, zejména EUR, USD a CZK).

Program:

 1. Grafy
 2. Základní svíčky (candlesticks)
 3. Support a resistence
 4. Trend
 5. Objem
 6. Klouzavé průměry
 7. Formace
 8. Návraty
 9. Praktické využití TA - ukázky
 10. Zhodnocení aktuální situace US trhů podle TA
 11. Zhodnocení situace u US akcií vybraných účastníky přednášky podle TA

Seminář je veden odborníkem a obchodníkem v jedné osobě, který denně využívá technické analýzy v praxi. Hlavní náplní je kromě teoretického základu predevším nástin a předávání jeho vlastních zkušeností, která za celá léta nasbíral.

Server Fondmarket.cz není pořadatelem tohoto semináře. Bližší informace naleznete na stránkách www.brokerjet.cz

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!