Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Druhé vydání je rozšířeno o kapitolu, která přibližuje nové trendy v investování (např. indexování). Chcete-li být finančně nezávislí, pak se naučte investovat. Autor vás povede tak, že se naučíte rozlišovat mezi investicemi a spekulacemi, naučte se chápat riziko, odhadovat vnitřní hodnotu akcie, rozlišovat mezi investičními strategiemi atd.

Chcete být finančně nezávislí? Naučte se investovat. Průvodcem vám bude tato publikace. Autor vás povede tak, že se naučíte rozlišovat mezi investicemi a spekulacemi, naučíte se správně chápat riziko, odhadovat vnitřní hodnotu akcie, rozlišovat mezi investičními strategiemi. Na konkrétních příkladech se naučíte zvládnout investiční proces i psychologii investování, vyhýbat se strachu a chamtivosti, brát v úvahu daně a inflaci. Investování není ani věda ani umění, je vysvětleno zasvěceným, ale srozumitelným a běžnému čtenáři přístupným způsobem jako zvládnutelné řemeslo, které se může naučit a úspěšně aplikovat každý. Druhé vydání této velmi úspěšné publikace je rozšířeno o kapitolu – budoucí trendy v investování.


Název: Naučte se investovat
Podtitul: 2. rozšířené vydání
Autor: Daniel Gladiš
Formát: 15×21 cm, 176 stran
Datum vydání: 21.03.2005
Katalogové číslo: 4426
ISBN: 80-247-1205-9
Edice: Finance pro praxi

Pokud vás kniha zaujala, můžete si ji objednat přímo u Grady Publishing, a. s.

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek