Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
W. Buffett: „Zdaleka nejlepší knihu o investování, která by byla napsána“. Odhalí vám dlouhodobě úspěšné strategie i radí, jak se vyhnout chybám. Bylo prodáno více než 1 milion výtisků!

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století / Warren E. Buffett ji označil jako "zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána"/ se dozvíte od nejzasvěcenějšího "guru investování", jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnete závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit. Nadčasově platné přístupy Grahamovy filozofie jsou podány formou vhodnou pro laiky a jsou doplněny o komentář uznávaného finančního analytika časopisu "Money" Jasona Zweiga, který aplikuje Grahamovy moudré rady, analytické přístupy a výstražné příběhy na dnešní tržní podmínky. "Inteligentní investor" – Grahamova klasika – je nejdůležitější knihou, kterou kdy přečtete o tom, jak dosáhnout svých finančních cílů, překypuje moudrostí a je určena pro opravdové investory, nikoliv pro spekulanty! Bylo již prodáno více než milion výtisků.


Název: Inteligentní investor
Autor: Benjamin Graham, s dodatky Jasona Zweiga
Formát: 17×24 cm, 504 stran
Datum vydání: 06.06.2007
Katalogové číslo: 4324
ISBN: 978-80-247-1792-0

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek