Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Vy sami ani vaši zákazníci nemusíte být z Prahy, ale vaše firma se tam může snadno přestěhovat. Nemluvíme ovšem o fyzickém stěhování, pouze o formálním kroku, který vám přinese řadu výhod. Předběhněte svoji konkurenci i díky virtuálnímu sídlu své firmy.

V čem jsou výhody sídla firmy v Praze

Mít firmu se sídlem v Praze 5 je daleko prestižnější než ji zaregistrovat ve svém bydlišti v Dolní Lhotě. Zákazníci se rozhodují, kde své peníze utratí i podle toho, jak na ně daná společnost působí, jestli je věrohodná a má solidní image. To všechno může ovlivnit vhodně zvolené sídlo firmy. Pokud se rozhodujete mezi pronájmem kancelářských prostor pro své podnikání, nebo budete pracovat z domova, virtuální sídlo firmy vám ušetří nemalé náklady. Neplatíte nájem, nedojíždíte za zaměstnáním a pracujete nezávisle ze soukromí vlastního domu. Bojíte se kontroly finančního úřadu? Se sídlem firmy v Praze můžete být o dost klidnější. Kvůli vysoké koncentraci firem v hlavním městě, a zejména v některých jeho částech, jsou periody finančních kontrol až několik desítek let.


Na co nesmíte zapomenout


Nejdřív ze všeho budete potřebovat notářsky ověřený souhlas s umístěním sídla od vlastníka nemovitosti. Pak teprve můžete přistoupit k vkladu nového sídla firmy do obchodního rejstříku.
Neměli byste ale zapomenout ani na další drobnosti. Jednou z nich je např. vyjednání dosílky příchozí korespondence na novou adresu. Variantou je domluva příjmu, úschovy a případného přeposlání pošty s majitelem nemovitosti.


Jak si sídlo v Praze zajistit


Největším problémem je samozřejmě obstarání samotné adresy, pokud sami nevlastníte nemovitost v Praze. Tuto službu už si ale poměrně běžně můžete nechat zprostředkovat. Na našem trhu funguje hned několik společností, které se věnují poskytování sídel firmám a službám s tím spojeným.
Pokud se rozhodnete podobných služeb využít, vždy se ujistěte, že společnost pro tyto účely využívá výhradně vlastní nemovitosti, jedná korektně a je schopná nabízené služby poskytnout bez zbytečných odkladů.

 

 

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek