Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Nový fondmarket se otevírá všem, kteří chtějí nejen číst či diskutovat, ale také nést svou kůži na trh a přispívat autorsky. Rádi na našich stránkách přivítáme jak zkušené matadory novinářského řemesla, tak začínající autory toužící sdělit ostatním třeba něco úplně převratného. Chceme tyto stránky pojmout v trochu odlehčené formě, proto neváhejte zasílat i příspěvky nepříliš vážné, podkreslené humorem, které se dotknou některého z témat prezentovaných na webu.

Komunikace s redakcí fondmarketu

Budete-li chtít napsat pro fondmarket článek, je velice vhodné napřed jeho téma konzultovat s jeho redakční radou. Své náměty můžete posílat na redakce@fondmarket.cz.

Témata, o kterých lze psát

Byli bychom rádi, kdyby se články na fondmarketu týkaly zejména těchto oblastí:

  • poplatkové struktury podílových fondů
  • analýzy programů pravidelných investic do podílových fondů
  • netradiční struktury v kolektivním investování
  • zkušenosti klientů při distribuci podílových fondů
  • penzijní fondy a problém nákladovosti
  • novelizace zákona o penzijním připojištění
  • tvorba portfolia z podílových fondů
  • moderní investiční produkty
  • úroveň finančního vzdělávání v ČR (zkušenosti učitelů apod.)

Délka příspěvků

Každý příspěvek musí obsahovat nadpis, dobré je také navrhnout upoutávku (perex). Příspěvek by měl mít kolem 4 - 5 tisíc znaků. Příliš dlouhé texty budou rozděleny na několik článků (seriál). Používejte v textu další nadpisy, učiníte ho tak více přehledným.

Honoráře

Výše honoráře není závislá na délce článku. Honoráře jsme rozdělili do tří kategorií:
a) začínající a málo známí autoři, standardní téma'
b) málo známí autoři, TOP téma
c) známí a čtiví autoři

S konkrétními podmínkami odměňování vás seznámíme na redakce@fondmarket.cz.
Pro kontaktování redakce můžete využít také formulář (viz dole).

Kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kontaktovat. Rádi odpovíme.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
E-mail:
Zpráva:

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!