Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
 

Sjednejte si penzi prostřednictvím našich webů - ON LINE!

 

Vybereme Vám ten správný mix penzijního a podílových fondů

Prostřednictvím těchto stránek Vám nabízíme pestrou nabídku podílových fondů jako dle našeho názoru velice transparentních produktů pro zabezpečení stáří. Zároveň doporučujeme investorům k pozornosti i indexové produkty – akcie či certifikáty.

Naše on-line nabídka v neposlední řadě webovým návštěvníkům umožňuje rychlé a velmi pohodlné uzavření smlouvy o penzijním připojištění. Tímto samotným ovšem klienty, žádající komfortní přístup neoslníme, nejsme ostatně jediní.

Proto jsme se rozhodli, vytvořit servis formou jedinečného poradenství pro vytvoření správného mixu mezi podílovým a penzijním fondem.

Není totiž dle našeho názoru ani tak důležité, který penzijní fond si vyberete, ale jak velkou měsíční úložku chcete směřovat do zabezpečení stáří celkem. Naším úkolem pak bude určit a dále monitorovat, kolik prostředků půjde do penzijního fondu se státním příspěvkem a kolik budete investovat prostřednictvím podílových fondů. Je přitom nutné zvážit několik faktorů, zejména však:

  • Váš věk
  • Vaše zkušenosti s investováním
  • Vaši ochotu investovat měsíčně danou částku
  • příspěvek Vašeho zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • velikost Vašeho příjmu k posouzení daňových úlev

Penzijní připojištění je totiž se státním příspěvkem, ale investice jsou hodně konzervativní, a to v případě dlouhodobého spoření může být pro mladé lidi nevýhodné. Proto je potřeba výši měsíčního příspěvku dobře zvážit.

 

 

Vyplníte-li nám kratičkou anketu při uzavírání smlouvy, obdržíte od nás i peněžitý bonus:

 
  • Sjednáte-li samostatnou smlouvu penzijního připojištění, Vaším dárkem bude bonus ve výši
    300 Kč. Bonus Vám bude vyplacen již po šesti měsících od uzavření smlouvy v případě řádného placení příspěvků.
  • Sjednáte-li si smlouvu penzijního připojištění se službou našeho poradenství, získete dárkem bonus také ve výši 300 Kč, který Vám bude vyplacen po šesti měsících od uzavření smlouvy v případě řádného placení příspěvků.
  • Sjednáte-li si smlouvu penzijního připojištění a současně uzavřete s naší společností smlouvu na pravidelné investice do podílového fondu z naší nabídky - samostatně či s naší poradenskou službou - obdržíte bonus ve výši 600 Kč za uzavření smlouvy. Tento bonus Vám bude vyplacen již po 6ti měsících od uzavření smlouvy v případě řádného placení příspěvků.

 

 

SJEDNEJTE SI PENZIJKO - ON LINE

 

 

 

Spočítejte si jakým způsobem se budou Vaše penízky zhodnocovat!

 

 

 

Přispívá Vám zaměstnavatel na penzi?

 

 

Jestliže nás chcete kontaktovat, můžete nás využít níže uvedeného formuláře!

Kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kontaktovat. Rádi odpovíme.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
E-mail:
Zpráva:

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!