Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
 

On-line obchodování s Brokerjet ČS

 


Společnost brokerjet České spořitelny byla založena v říjnu 2002 jako dceřiná společnost České spořitelny a rakouské společnosti ecetra Internet Services AG, dceřiné společnosti Erste Bank. Své služby začala nabízet investorům v listopadu 2003.

Brokerjet České spořitelny je obchodník s cennými papíry patřící do Finanční skupiny České spořitelny, který nabízí obchodování s akciemi prostřednictvím internetu. Pomocí internetové aplikace www.brokerjet.cz, která byla vyvinuta ve spolupráci s rakouskou společností ecetra (minoritní akcionář společnosti brokerjet), se investorům nabízí rychlý a přímý přístup na světové finanční trhy s veškerým informačním a poradenským servisem ke kvalitnějším investičním rozhodnutím.

Nyní se můžete stát přímými účastníky obchodování na nejvýznamnějších světových trzích - obchodovat lze na 20 světových burzách v 10 zemích světa (v USA, v Německu i dalších evropských zemích). Kromě toho můžete uzavírat prostřednictvím portálu brokerjet mimoburzovní obchody se 14 nejvýznamnějšími světovými bankami a emitenty, např. s Deutsche Bank, Goldman Sachs nebo Merrill Lynch.

Díky takto široké nabídce (nejen obchodování s akciemi, ale i tzv. nové investiční možnosti – certifikáty a warranty) a díky rychlosti realizace Vašich pokynů můžete uzavírat v rámci jednoho dne obchody na několika trzích zároveň!

K obchodování prostřednicím online aplikace Brokerjetu je nutné sepsání komisionářské smlouvy a převedení finančních prostředků na klientský účet u Brokerjetu ČS. Následně je nutné osvojit si gramotnost s obchodní online aplikací, s čímž vám budeme rádi nápomocni příp. můžete využít bezplatných seminářů!

 

Jestliže Vás nabízená možnost on-line obchodování zaujala a máte o ni předběžný zájem, neváhejte nás kontaktovat na fondmarket@fondmarket.cz

Při sepsání komisionářské smlouvy přes naši společnost obdržíte od nás zajímavý bonus!

 

 

Jestliže nás chcete kontaktovat, můžete nás využít níže uvedeného formuláře!

Kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kontaktovat. Rádi odpovíme.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
E-mail:
Zpráva:

Naše akce

OK Index 
Hledáte predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn

Zajímá Vás, jak se bude vyvíjet ekonomická situace? Hledáte co nejpřesnější predikce budoucích hodnot makroekonomických ukazatelů jako jsou HDP, nezaměstnanost, inflace, reálné mzdy, úroková sazba vyhlašovaná ČNB či kurzy měn?

Spolupracujte s námi! 
Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Lákají Vás burzovní spekulace? Sledujete dění kolem cenných papírů? Zajímáte se o problematiku investičního poradenství? Staňte se dělníkem Fondmarketu!

Pište pro Fondmarket! 
Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!

Fondmarket hledá aktivní autory, kteří podpoří svými články další rozvoj vašeho webu. Pisálkové a pisálkyně, vemte svá břitká pera do rukou a napište něco pro ostatní!