Specialista péče o klienty

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC (Excel, Outlook)
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování, proklientský přístup
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost a ochotu učit se novým věcem
  • zkušenost s prací operátora je výhodou

Náplň práce

  • vyřizování telefonických a mailových požadavků klientů společnosti a administrativní činnost s tím spojená
  • telefonické zjišťování spokojenosti klientů (skript, tvoří cca 70% pracovní doby)
  • nejedná se o prodej po telefonu

Nabízíme

  • práce na HPP
  • fixní plat: po zkušební době plat 23.000 Kč a další benefity, celkem až 30.000Kč
  • kancelář přímo u metra Nové Butovice
  • čtvrtletní bonusy
  • stravenky v hodnotě 105 Kč ihned po nástupu
  • sick days
  • příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění
  • využívání fitness centra
  • ovoce a tekutiny na pracovišti
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím kontaktní formulář.

Společnost Broker Consulting, a. s., bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, telefon, e-mail, adresa trvalého bydliště a další identifikační a kontaktní údaje, a to za účelem marketingu, který zahrnuje zejména personalizovanou nabídku finančních a realitních služeb. Souhlas je platný po dobu tří let následujících po roce, ve kterém byl tento souhlas udělen. Beru na vědomí, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné a že ho mohu zcela nebo zčásti odvolat. Bližší informace o způsobu zpracování osobních údajů naleznete na https://www.bcas.cz.