Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Investiční tým Templeton emerging-markets se z pouhých tří portfolio manažerů/analytiků před 25 lety rozrostl na dnešních 52, a rozšířili jsme naši jedinou místní výzkumnou pobočku v Hongkongu (otevřenou v roce 1987) na 18 kanceláří v oblastech Asie, Středního Východu, Evropy a Latinské Ameriky.

Každá země se setkává s překážkami – vyspělé země zcela jistě nejsou imunní vůči problémům, jakými jsou korupce nebo dočasná tržní či ekonomická zpomalení. Během krátkodobých výzev jsme zůstali soustředění na ty dlouhodobé a na naše přesvědčení, že emerging markets mají co nabídnout. Uvědomujeme si také význam toho nacházet se na místě, kde investujeme, zhodnocení situace na základě faktů z první ruky a komunikace s jednotlivými byznysy v zemi abychom mohli přesně zhodnotit jejich postavení a potenciál. Může to vést k zajímavým postřehům, které analyzováním hromady dat nezískáte. Například na nedávné návštěvě jedné africké země, já a můj tým jsme byli na prohlídce společnosti vyrábějící potraviny a nápoje, kde management připravil lákavou investiční nabídku. Jenže když jsme se byli podívat v místním supermarketu, zjistili jsme, že výrobky této firmy byly zahrabány na málo viditelných nižších poličkách, což ztěžovalo zákazníkům je najít.

 

Pokračování na PenizeNAVIC.cz

Kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kontaktovat. Rádi odpovíme.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
E-mail:
Zpráva:

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek

O autorovi

PenizeNAVIC.cz

PenizeNAVIC.cz

Projekt PenizeNAVIC.cz je ojedinělou propagací myšlenky finančního plánování. Na platformě finančního plánu před- stavuje uživatelům důležité souvislosti mezi finančními cíli a reálnými finančními produkty. Dlouhodobým cílem projektu je v duchu svého názvu usnadnit svým uživatelům a pravidelným návštěvníkům cestu k dodatečným finančním prostředkům vzniklým v důsledku úspor z optimalizace finančního portfolia a správného výběru finančních produktů.