Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Nigérie má své problémy a to včetně občanských nepokojů, korupce a náboženské netolerance. Sociální nerovnost je příčinou nestability na celém světě, ale my si myslíme, že největším problémem Nigérie je nedostatek veřejných služeb a také byrokracie, která brzdí rozvoj země.

S tím, jak se mobilní telefony staly již velmi běžnou záležitostí, občané Nigérie si začínají být daleko více vědomi neefektivnosti vlády a korupce. Následkem toho jsou spory a nepokoje, jenž mohou bohužel vést až k násilí, jakého jsme byli nedávno v Abuji svědky. Ačkoliv smutná, tato větší průhlednost může inspirovat lidi k pozitivní změně, a zdá se, že lídři Nigérie si to uvědomují. Technologie také umožnila lidem, kteří nemají rádi násilí, aby se organizovali a společně vystupovali za mír. Velmi doufáme, že se země a její lidé sjednotí, aby vyřešili své problémy, a posunuli se tak kupředu k pozitivnější budoucnosti.

Vidíme, že ocenění některých oblastí v Nigérii a dalších frontier markets, těšících se většímu zájmu investorů je trochu nafouknuté, ale stále je možné najít spoustu potenciálních investičních příležitostí nejen v Nigérii, ale také na Pobřeží Slonoviny, v Ghaně, Keni a dalších frontier markets. Vybíráme si konkrétní akcie a trávíme hodně času analýzami a návštěvami co největšího počtu společností abychom mohli s jistotou říci, kde se nachází skutečná hodnota a potenciál v dlouhodobém investičním horizontu.

 

Pokračování na PenizeNAVIC.cz

Kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kontaktovat. Rádi odpovíme.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Adresa:
E-mail:
Zpráva:

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek

O autorovi

PenizeNAVIC.cz

PenizeNAVIC.cz

Projekt PenizeNAVIC.cz je ojedinělou propagací myšlenky finančního plánování. Na platformě finančního plánu před- stavuje uživatelům důležité souvislosti mezi finančními cíli a reálnými finančními produkty. Dlouhodobým cílem projektu je v duchu svého názvu usnadnit svým uživatelům a pravidelným návštěvníkům cestu k dodatečným finančním prostředkům vzniklým v důsledku úspor z optimalizace finančního portfolia a správného výběru finančních produktů.