Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Kopněte si desítku do vlastní brány ANEB Dáme deset dáme! Soutěžte o deset akcií Erste Bank za správný tip na EURO 2008! Tipněte si vítěze fotbalového EURA 2008 a vyhrajte v naší soutěži akcie a další ceny.

Provozovatel portálů iFondy.cz a Fondmarket.cz, společnost KZ Finance s.r.o., vyhlašuje společně se svým partnerem, on line brokerem brokerjet České spořitelny, a.s., tipovací soutěž u příležitostí konání evropského fotbalového šampionátu EURO 2008 v Rakousku a Švýcarsku.

Kdo může tipovat a vyhrát

Tipovací soutěž je určena všem novým zákazníkům brokerjetu České spořitelny, a.s, kteří si u něj v níže uvedeném termínu prostřednictvím KZ Finance s.r.o. a formuláře objednají založení účtu a provedou v tomto termínu minimálně jeden obchod.

Kdy založit účet a obchodovat

Vyplnit objednávkový formulář (viz níže) můžete od pondělí 7.dubna 2008 do pátku 6.června 2008, tedy do zahájení fotbalového mistrovství. V tom samém termínu je třeba splnit i druhou podmínku pro tipování, tedy provést alespoň jeden obchod prostřednictvím obchodní aplikace brokerjet.

Po odeslání elektronického formuláře bude každému zájemci zaslán tipovací lístek s podrobným návodem, jak a co tipovat.

Co a kdy budeme tipovat

Tipovací lístek obsahuje čtyři základní položky.

1) Tipuje se vítěz – mistr Evropy,
a dále
2) poražený finalista a
3) poražení semifinalisté jako pomocné tipy.

Tipovací lístky musí být doručeny do sídla KZ Finance s.r.o., Moravcova 253, 767 01 Kroměříž, nejpozději do 6.června 2008.

První cena aneb Kdo bude vítězem deseti akcií Erste Bank

Za vítěze a šťastného majitele deseti akcií Erste Bank bude považován ten tipující, který uhodne správně vítěze turnaje. V případě více správných tipů bude vítěz určen dle splnění následujících pomocných kritérií v tomto pořadí 1. správně uhodnutý vítěz, 2. správně uhodnutý poražený finalista, 3. správně uhodnutí oba poražení semifinalisté.

V případě, že všechna tato tři kritéria splní více tipujících, bude první cena předána všem.
V případě, že všechna tato tři kritéria nebudou splněna žádným z tipujících, ale více tipujících se shodne na prvních dvou kritériích, rozhodne o vítězi pomocné kritérium – dřívější čas prvního obchodu.
V případě, že vítěze turnaje neuhodne žádný z tipujících, první cena nebude předána.
Akcie budou výherci či výhercům připsány na jejich majetkový účet u brokerjetu do 31.7.2008.

Repliky fotbalových dresů České republiky

Všem účastníkům soutěže, kteří splní podmínky pro tipování a uhodnou jméno nového evropského šampióna, bude předána replika reprezentačního dresu České republiky.

Další ceny – MP3 přehrávače

Deset zájemců, kteří nejrychleji uzavřou smlouvu a provedou první obchod, bude odměněno MP3 přehrávačem. Podmínkou pro přidělení této výhry je vyplnění tipovacího lístku a jeho odevzdání nejpozději do 6.června 2008 do sídla KZ Finance s.r.o., Moravcova 253, 767 01 Kroměříž.

Další ujednání

KZ Finance s.r.o. si vyhrazuje právo případně doplnit či zpřesnit podmínky této soutěže, pokud si to její průběh vyžádá.

Zaregistrujte se do soutěže - objednejte si založení účtu u brokerjet a obchodujte si online!

Do formuláře níže uvedťe své kontaktní údaje a do kolonky "Info o objednané položce" uveďte "brokerjet soutěž". Případně nám můžete zaslat email na investice@fondmarket.cz se stejným předmětem.

Pozn. v případě sjednání smlouvy si akčně do konce dubna 2008 můžete vybrat mezi prvními třemi obchody zdarma (bez poplatků) nebo některu ze 3 knih od dr. Eldera zdarma!

 

Objednávka služeb

Jedná se o předběžnou a nezávaznou objednávku služeb.

Položky označené je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Adresa:
Město:
Tel:
Info o objednané položce:

O autorovi

Marek  Janšta

Marek Janšta

Duchovní otec portálu. Kromě portálů Fondmarket.cz a iFondy.cz vede v časopise Osobní finance pravidelnou rubriku o podílových fondech a přednáší předmět Osobní finance na Vysoké škole podnikání v Ostravě. Je propagátorem projektu Čisté investice zaměřeného na transparentní investice bez účasti zbytečných doprovodných produktů (zejména pojišťoven).

Můžete se na něj obracet s dotazy týkající se nápadů obchodní spolupráce s a oběma portály. Rád přivítá do našich řad nové autory článků i investiční poradce s podobnou vizí.


Další články autora

Fondy měly loni bohatého Ježíška, kocovina zatím nehrozí
Prosincové růsty akciových trhů daly zapomenout na listopadové zaváhání, rostly akcie, ropa i zlato. Po téměř roce se blýskla i pražská burza, která si za jediný měsíc připsala více jak deset procent. O více jak šest procent poskočily na konci roku i americké akcie, jen nepatrně v závěsu následovány západoevropskými. Další nárůst o více jak deset procent si připsala
Češi o své důchody na burze hrát nechtějí
Studie finanční gramotnosti, kterou si nechalo připravit ministerstvo financí ve spolupráci s ČNB od společnosti STEM/MARK na podzim právě skončeného roku, a která vyvolala takové zděšení ministra Kalouska,
Manažeři akciových fondů jsou stále na optimistické vlně
Listopadové události na světových finančních trzích poznamenaly i vývoj kurzů podílových fondů. Zatímco v předchozích měsících se fondy těšily z růstu především díky hospodářským výsledkům jednotlivých firem v portfoliích, v tom posledním trpěly naopak zejména díky obavám o další vývoj „dluhové kauzy“ v Evropě a pomohly si pouze některé díky měnovému vývoji. Kromě akcií se tentokráte nedařilo ani jednotné ev
Fondům zatím podzim svědčí, utěšeně rostly i v říjnu
Zatímco měsíc září rozevřel nůžky mezi rostoucím světem a klesajícím Českem, v říjnu bylo už „vše v pořádku“. Kromě Japonska rostly všechny hlavní akciové indexy, vyznamenalo se především