Začínáme s Fondmarket.cz

Moje portfolio

Vítejte na našich nově zrekonstruovaných stránkách věnovaných především investorům-amatérům a investicím od A do Z. Při jejich tvorbě jsme využili zkušeností z již více jak šesti let provozu. více...
Nový projekt PenizeNavíc.cz je je ojedinělou propagací myšlenky finančního plánování a celý je vystaven na konceptu projektu iFondy.cz. Významně však rozšiřuje jeho funkcionality. Kromě investičního portfolia, které bylo základním stavebním kamentem serveru iFondy.cz, nabízí také správu neinvestičních produktů a nástroje jako finanční kalkulátory či srovnávače produktů. A protože celý web PenizeNavic.cz je pojat ojedinělým způsobem, zvolili tvůrci projektu také netradiční formu propagace.,

Poznejte manažery svých fondů

Jako dárek pro stávající a nové uživatele nabízí server PenízeNavíc.cz možnost poslechnout si živě přímo v regionech "celebrity" českého investování, přední odborníky a portfoliomanažery fondů.

Netradiční investiční roadshow startuje 15. dubna v Hradci Králové a dále pokračuje 21.dubna v Liberci. O den později se představí v Ostravě a 29.dubna zakončí měsíc v Praze. Mezi hosty vystoupí Aleš Michl nebo Jiří Pospíšil z Raiffeisenbank, Petr Šimčák nebo Petr Zajíc z Pioneer Investments, Milan Tomášek z ČP Investu, Richard Siuda z Conseq Investment Management, Ján Hájek z Investiční společnosti České spořitelny nebo Jan Maňák z BNP Paribas.

Přesný program jednotlivých seminářů včetně vystupujících hostů je součástí registračního formuláře, kde máte možnost si zvolit seminář a zdarma se přihlásit k účasti na něm.

Na co se můžete těšit

 Seminář je určen drobným investorům. Je vynikající příležitostí pro začínající či váhající investory poznat prostředí kolektivního investování a názory předních expertů na možnosti zhodnocení volných prostředků. Centrem pozornosti přednášejících manažerů fondů budou zejména možnosti investování v současné době, názory odborníků na krizi a její využití ve prospěch drobných investorů.

Semináře jsou tak určené opravdu pro všechny zájemce o investování, nikoli pouze pro zkušené aktivní investory a znalce kapitálových trhů.

Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Zobrazit vše Přidat příspěvek